chyndo

Odpoved od soudu

chci se zeptat muj pritel je ve vezeni za par.247ods.1e protoze mu neprislo zadne zkraceni trestu tak napsal na soud ale odpoved jeste nedostal je to vic jak tyden kdy tam psal myslite si ze mu odepisou a za jak dlouho asi a muzou ho jeste propustit nebo trest zkratit jakou maji soudy na to lhutu dekuji za odpovedi

Odpovědi
standa

Soudy v těchto případech ŽÁDNÉ lhůty nemají a surově řečeno, mohou reagovat až po letech…

Na druhou stranu bych šel soudu ´naproti´ tím, že bych se buď osobně nebo telefonicky přeptal.