Odpověd od admina těchto stránek…

obdržím,pokud mu napíši …

Nejlepší odpověď
anonym

jiná odpověď

Tak jako já- registrovaný uživatel těchto Odpovědí nezajímám adminy, tak ani oni nezajímají mne. Zdá se, že se bez nich a jejich zásahu dá nějak fungovat, a majitel tohoto serveru by se obešel bez nás. Pokud by místní uživatelé vstoupili do bojkotu a stávkovali, nestane se téměř nic. Skutečných tazatelu se tady vyskytuje minimum a většinu otázek pokládají místní uživatelé pro pobavení místních uživatelu. Puvodní smysl Odpovědí je jinde a proto nám to tady majitel nechal na hraní a naše rozmíšky a pútky ho nezajímají natož aby je řešil.

Další odpovědi
Drap

jiná odpověď

Většinou je na odpovědi skoupý. Ovšem občas se i stane, že většinou dost šalamounsky odpoví. Podle informací, které jsem se dozvěděl v místních příspěvcích, jsou i tací, kterým odpovídá poměrně často. Zřejmě je na to nějaký speciální, výběrový klíč. Osobně bych u tebe předpověděl – asi žádná odpověď. Jsem na tom taky tak.

Bedy

okamžitě

Provozovateli serveru odpovědi.cz jsem psal, odpověď mohu klidně zveřejnit okamžitě.

zzzzz

neráčí se namáhat s odpovědi

ha ha ha NIKDY!!!

Illines

neráčí se namáhat s odpovědi

anonym

my tu mame admina ?? :)
.. me drive psal , ale asi ho za to vyhodili .. ! :)

  • iv-

hanulka11

Už jsi mu psal několikrát a dostal jsi odpověď? Odpověď si sám :D:D:

anonym

Kdepak, ještě nedostal.Jakmile dostane email,kde je zasílatel barbakan,asi ho háže hned do koše nebo má nastavený email s moji adresou jako spam!