Avatar uživatele
anonym

Odpověd od admina těchto stránek…

obdržím,pokud mu napíši …

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, hanulka11, Drap, zzzzz, anonym před 4169 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

jiná odpověď

Tak jako já- registrovaný uživatel těchto Odpovědí nezajímám adminy, tak ani oni nezajímají mne. Zdá se, že se bez nich a jejich zásahu dá nějak fungovat, a majitel tohoto serveru by se obešel bez nás. Pokud by místní uživatelé vstoupili do bojkotu a stávkovali, nestane se téměř nic. Skutečných tazatelu se tady vyskytuje minimum a většinu otázek pokládají místní uživatelé pro pobavení místních uživatelu. Puvodní smysl Odpovědí je jinde a proto nám to tady majitel nechal na hraní a naše rozmíšky a pútky ho nezajímají natož aby je řešil.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

jiná odpověď

Většinou je na odpovědi skoupý. Ovšem občas se i stane, že většinou dost šalamounsky odpoví. Podle informací, které jsem se dozvěděl v místních příspěvcích, jsou i tací, kterým odpovídá poměrně často. Zřejmě je na to nějaký speciální, výběrový klíč. Osobně bych u tebe předpověděl – asi žádná odpověď. Jsem na tom taky tak.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bedy

okamžitě

Provozovateli serveru odpovědi.cz jsem psal, odpověď mohu klidně zveřejnit okamžitě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

neráčí se namáhat s odpovědi

ha ha ha NIKDY!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Illines

neráčí se namáhat s odpovědi

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

my tu mame admina ?? :)
.. me drive psal , ale asi ho za to vyhodili .. ! :)

  • iv-

před 4169 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

Už jsi mu psal několikrát a dostal jsi odpověď? Odpověď si sám :D:D:

před 4169 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Kdepak, ještě nedostal.Jakmile dostane email,kde je zasílatel barbakan,asi ho háže hned do koše nebo má nastavený email s moji adresou jako spam!

před 4169 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek