LucinkaLLL

Odpověď......

Myslíte si, že to, co se momentálně učíme v přírodopisu (hmyz, brouci, motýli atd.), že si to budu pamatovat celý život, i když se to naučím? Nepamatuji si to ani 3 měsíce. Opravdu mnohokrát Vám děkuji za odpověď. A poradna je snad od toho, aby radila, ne? Ve škole jsme se to neučili a na googlu to není.

Nejlepší odpověď
huxa

ty poslední věty příště vynechej, utvoř otázku do pole otázka a né do doplnění a bude to super.
jestli tě to nějak zaujme, je velká pravděpodobnost, že to jen tak nezapomeneš, naopak, jestli se to budeš učit z povinnosti a nebudeš vůbec používat, za chvíli si na to nevzpomeneš.

Další odpovědi
iceT

Ono s tou pamětí je to asi tak,že ono to někde v hlavě bude hluboce zasunuté,ale pokud to nebudeš používat,tak je jisté že to zapomeneš.Člověk využívá jen velmi malé procento kapacity mozku.A kolik si kdo pamatuje je různé,moje mamka dodnes přečte azbuku,kterou se učila před 40 lety,já si třeba pamatuju z rištiny jen pár slov.

pl4toon

Jestli vás to nebaví, tak si to asi pamatovat nebudete. Nicméně naučit se to je potřeba. V pozdějším životě taky nebudete dělat jen to, co vás baví a budete se muset učit a zajímat se o věci které nejdou lehce do hlavy. Tak trénujte už teď, pak to bude snazší ;)