Thomaszek

Odposlech mobilu

Zdravím,
mám dotaz. Je možné, aby vám někdo odposlouchával mobil, ať už partner nebo zaměstnavatel? Viz http://www.od­poslech-mobilu.cz/ . Nějakej program dokáže nejen sledovat polohu, ale i zaznamenávat hovory, odesílat SMSky apod.

Odpovědi
Drap

Ano, možné to je. Ale to jsi se mohl dozvědět i na vloženém odkazu. Otázkou je, zda to je či neni v souladu se zákonem.

Bedy

Ano, je to možné – služební telefony dneska často jsou odposlouchávány.

Dvorka88

Našel bych tu někoho se zkušeností s odposlechem místnosti? Jak to udělat, aby se dala místnost dobře odposlouchávat? Je potřeba, aby odposlech běžel nonstop a nahrával nebo se to dá nějak aktivovat hlasem s uložením odposlechu do paměti?

Renikled

Dá se určitě koupit odposlech, který se bude aktivovat hlasem. Chcete jen zvukově odposlouchávat místnost nebo i nahrávat? Odposlech se dá totiž řešit i pomocí skryté kamery, která dokáže zvuk brát také dobře. Chcete na to vzdálený přístup, aby se dala místnost odposlouchávat v aktuálním čase?

Dvorka88

Já jsem potřeboval hlavně zvuk, ale pokud by ta kamera byla opravdu nenápadná a dal se tak nahrávat i obraz, tak by o špatné nebylo. Dokážete mi poradit, kam bych se po tom měl podívat?

Renikled

Pokud si vlastně nejste úplně jistý, co takhle chcete, ale potřebujete něco odposlouchávat a možná i natáčet, tak doporučuji se podívat na stránky se špionážní technikou spyexpert .cz Najdete tam skryté kamery v běžných věcech za dobré ceny a s krátkou dobou doručení. Objednával jsem tam také skrytou kameru a měl jsem ji další den doma a to i s kompletním návodem v češtině.