dratek000

Jak na odposlech ke klávesum?

Mám klávesy se sluchátkovým výstupem. Když je potřebuju připojit k mixu tak je neslyším. Šlo by, rozdvojkou rozdělit signál. A posílat to do komba a pak do mixu?

Nejlepší odpověď
Hlada

Záleží na tom, jakou má kombo vstupní impedanci a jestli nemá potenciometr hlasitosti zapojený hned na vstupu. Úroveň signálu by se mohla snížit resp. záviset na nastavení hlasitosti komba. Chce to vyzkoušet. Nedá se nic zničit. Sluchátkový výstup je odolný vůči zkratu. Alespoň dva přístroje by měly být připojené k síti dvoužilově, aby nebyl problém se zemní smyčkou.

dratek000

Ok vyzkouším