Mc Merkurion

Odporujou hloupé otázky kodexu? A jak se pozná ona hloupá otázka?

Tak neváhejte a pokládejte otázky!

„Jediná hloupá otázka je ta nevyřčená.“
[neznámý autor]

Tým Odpovedi.cz

Nejlepší odpověď
Kepler

Kodex praví:
Není povoleno záměrně vkládat neužitečné odpovědi, které mohou uživatele uvést v omyl. Není správné ani vkládat nesmyslné odpovědi a otázky, tyto budou provozovatelem smazány.
Jak vidno, mazány nejsou, to by to provozovatel mohl rovnou zabalit.

Další odpovědi
Rokio

Hloupých otázek je jen málo. Daleko více je hloupých odpovědí. Od toho, kdo odpovídá, se očekává, že bude odpovídat inteligentně, zatímco od tázajícího takové nároky nejsou.

marci1

Na hloupou otázku nelze odpovídat a někteří jich vyprodukují dosti. Na tomto webu lze ale získat „odpověď na každou otázku“. 🙂 Někteří uživatelé jsou potom „diskriminováni“ tím, že nemohou odpovídat v rámci zachování svého duševního zdraví. 🙂
„Hlupák dovede během jedné hodiny dát víc otázek, než moudrý člověk dát odpovědí za celý život.“
Julian Tuwim
„Seděl jsem vedle mladého, silami překypujícího idiota. Cítím se opět o něco blbější.“
Ilja Ilf
Hlavně že jsme zdraví! 🙂♥

redy

Kepler, a nejenom provozovatel.
Začínám si myslet, že tu nemám co dělat, nějak mi chybí patřičný vzdělání, na tyhle stránky ☹
😁

zzzzz

Tak to jsme dvě:-(((

Mc Merkurion

… zeptej se Barbakana, dneska mu pár otázek zmizelo …

Mc Merkurion

… a tadle ptákovina tu bude do skonání světa …