zjentek

Odporuje přírodě ten,kdo má více názorů na jednu věc?

Nejlepší odpověď
badisko

prirode ?…nee lidskym povaham mozna ..co clovek to nazor a kazdy clovek sve nazory parkrat za zivot prehodnoti …to bude asi tim …ze se dozvi i jina fakta k dane veci…taky jsi mohl uvest priklad …:-)

Další odpovědi
Drap

Proč by to odporovalo přírodě ? Příroda je daleko mocnější než tvoje názory.

led

Neodporuje, veľakrát záleží od toho, na ktorom konci potravinového reťazca sa dotyčný nachádza
Doplňuji:
v danom momente zmeny názoru
Lovec má iný názor ako korisť, ked sa z lovca stane korisť tak isto rýchlo zmení svoj názor