ladus

Odpočet na dítě

Dobrý den, zajímalo by mne, zda mohu uplatnit u zaměstnavatele odpočet na své dítě žijicí se mnou v jedné domácnosti, když stále pobírám 2 letou rodičovskou dovolenou a jsem zároveň zaměstnaná.

Nejlepší odpověď
mosoj

Pokud s Vámi dítě žije ve společné domácnosti a nikdo jiný na něj odpočet neuplatňuje, můžete.

Další odpovědi
Miroslavst

Ano můžete.

standa

…jen bych doplnil, že na (ne)uplatnění „odpočtu“ nemá vůbec žádný vliv zda pobíráte či nepobíráte rodičovský příspěvek.