DIH

„Odpálkování“ člověka

Jak nejrychleji „odpálkovat“ člověka který se s námi chce hádat ale mi o to nemáme zájem.? Nějak na úrovni..

Nejlepší odpověď
Drap

Odejít

Další odpovědi
Matthew

Nepřilívat olovo, otočit se na patě a čau :) úsměv taky hodně pomůže a můj táta ještě vždy dotyčnému naschvál řekl: „opakuj po mně, strč prst skrz krk“ a odešel :D to vám byla sranda :)

bolak

Zeptat se ho jestli se chce hádat. Když odpoví že ne, tak to máš bez hádky a když odpoví že ano, řekneš mu „tak se tu hádej a až skončíš, tak mě prozvoň“ a odejít z místnosti.

iceT

Lze z jedince udělat blbce s úsměvem a kupodivu i bez urážení a napadání.Nejlepší ale ignorace.