arygnoc

Odolali by ste v Marshmallowom teste?

70% detí mu podľahlo.

http://www.ro­dina.cz/scrip­ts/detail.asp?id=9538

Nejlepší odpověď
anonym

Pro mne by to problém nebyl, ale těch 30% dětí, které odolaly, obdivuji. V jejich věku bych s tím asi měla pořádný problém.

Další odpovědi
Nuk nuk

Já bych odolala, Marshmallows zrovna nemusím. (S čokoládou bych to měla hoší.) Drtivá většina dětí je na sladké a je jim jedno, jestli je to Marshmallow nebo jiná cukrovinka.

Funna

kdyby tam leželo cokoliv jiného a nejlépe od masa a ještěš měla bych hlad, tak možná ne, protože pořád lepší vrabec v hrsti, než holub na střeše…ale tomuhle „pokušení“ v podobě přeslazené pěny bych odolala levou zadní .-)

Emefej

Na 100% bych odolal, tenhle navoněný pěnový hnus mi nechutná.

marci1

Ano. Na tomto pokusu je zajímavé, že většina dětí volí možnost jednoho bonbónu před dvěma. Raději hned jeden, než potom dva. Dospělí by možná už uvažovali o možnosti, mít ještě jeden bonbón. Reakce dětí je adekvátní jejich věku.

RyuzakiKate

Ti se teda ksichtěj :D… Zajímavej pokus. Mně marshmallow taky nikdy nechutnaly, takže bych je tam asi nechala ležet nakonec oba :)