Lurius

Odnesli jste si někdy něco přímo ze svých snů?

Nedávno jsem měl noční můru a složil jsem ihned po probuzení melodii, kterou jsem slyšel, když mě po chodbě blázince proháněla vysmátá čarodějnice s mopem napuštěným kyselinou, máte něco podobného? :)

Nejlepší odpověď
dust8

No, že vždy je lepší se v nejhorších situacích vzbudit a někdy tě sen sám dokope k tomu. Jindy zase je lepší, když sen pokračuje, když se zdá něco pěkného, ale často to nějaká kravina přeruší. Babo raď v těhle situacích.

Další odpovědi
Ametyst

Obvykle ráno přemýšlím, proč se mi zdálo právě o konkrétním člověku, a hlavně proč mi tak často blondýna z Ústí nad Labem krade kabelku. 🙂

zjentek

Ano, loužičku. Ale není to zas tak ojedinělé. (;

Rokio

Ano, napsal jsem dva slohy podle dvouch mých snů. Jeden o anime Bleach a druhý o učitelce účetnictví.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.