nyjono

Odmotáváte na WC toaletní papír shora nebo zespodu?

Inspiroval mě Bobby Sixkiller. Zapnu telku a zrovna o tomto diskutoval 🙂.
U nás doma shora 😁

Nejlepší odpověď
Pepa25

Nejsem si teď jistý. Ale zcela určitě obráceně než manželka. Takže když doplní novou roličku ona, tak jako první krok ji otočím, protože by mi její způsob odmotávání připadal naprosto nepřirozený. Naštěstí zrovna orientaci roličky (a pár podobných věcí) nechává žena plně na mně.

Další odpovědi
FlAsh_7

Z boku…

dubraro

Doma shora, v práci z boku.

marci1

Jedině shora, ne zespodu ze stěny! 🙂
https://bydle­ni.instory.cz/ti­py-inspirace/1899-vesite-toaletni-papir-ke-zdi-nebo-ven-jenom-jeden-zpusob-je-spravny.html

Kepler

Když máš panapr v takovém tom boxíku se zubatou odtrhovou hranou, tak je logické odmotávat zespodu. Jinak je to jedno. Páni, to je ale duchaplné téma 🙂

Arne1

Mám ho v levé ruce ruce a pravou vytáhnu a kus uthnu. Dál to neřeším

Ametyst

Sheldon Cooper by na toto téma jistě také udělal kvalitní přednášku. 🙂