Pauka9

Odmítnutí??

Jak mám odmítnout kluka, když je v tom někdo třetí, kterého zná, ale s tím to tajíme a tím pádem mu to nemůžu říct?? Nevím jak mu to mám vysvětlit, nechci ho ranit…

Nejlepší odpověď
tom004

V podstatě máš dvě možnosti. Řekneš to a máš klid, nebo to můžeš tajit a užírat se nejistotou kdy se to provalí. A zároveň si tak připravuješ cestu pro Tvá další rozhodování v budoucnu, lež nebo pravda, i když je někdy nepříjemná.

Další odpovědi
anonym

Zkus to otevřeně, ale s citem. Prostě mu řekni, že k němu nic necítíš. Ono se to někdy v životě stává. Každopádně ho ale nenechávej v nejistotě.
Zaráží mne, proč s tím druhým chlapcem vztah tajíte. To přece v pořádku není. Normálně se dva zamilovaní nesnaží svůj vztah skrývat.

Fyzik

Já bych se k tomu postavil diplomaticky. Vezmi to, proč chodíš s tím druhým, v čem je lepší než ten první, a řekni, že ti to na něm chybí. Vždyť nemusí vědět, že je ještě jeden, a ani mu to k ničemu nepomůže.

Ale je zdravou zásadou, ukončit jeden vztah a PAK navazovat další.