kikca2244

Odměna exekutora z exekuce na plat

Dobrý den, roky se soudíme o alimenty a věc prošla několikrát soudy, ale nikdy to na dlouho nepomohlo. Celou věc jsem postoupili soukromému exekutorovi, který z počátku také neměl úspěch. Podali jsme i trestní oznámení, kde Policie zjistila, že exekutor nařídil exekuci na plat. Od prosince loňského roku mu na účet chodí alimenty a nás o tom informovala až Policie. Volali jsme teda exekutora a ten nám řekl, že má nejdříve nárok na splacení svých nákladů a pak až nám bude peníze posílat.
Je pravda, že má nárok na splacení svých nákladů a až pak nám začne něco posílat? A jestli neporušil nějaký zákon když nás ani neinformoval? Předem děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
zzzzz

Bohužel je to pravda .-((( Vím zní to hrozně, ale je to tak. Nejdříve si bere peníze on, pak až co zbyde, jestli teda něco zbyde, to jde Vám.

Další odpovědi
NikkiHeat

Exekutor je vlastně stejné hovado jako ten dlužník......

huxa

Příště doporučuji pečlivě uzavírat smlouvy na větší částky (v mém případě 2 a více tisíc, ovšem to záleží hodně na finanční úrovni daného člověka)

Mc Merkurion

čemu se v tomto státě divíš…

msi

Bohužel je to úplně normální, takle to chodí. A jestli i přesto pochybujete o práci exekutora, tak stím musíte k soudu nebo se ještě v lepším případě obraťte na nějáké poradny (myslím kamenné, zavolejte, né na internetu). Zeptejte se jestli je to v pořádku..
Exekutoři a vymahači jsou sviňárna bohužel.