Spartaboy

Odložili jste už Vánoce na později, protože někdo z rodiny chyběl?

Odpovědi
Pepa25

Vánoce se nedají odložit. Maximálně se dá odložit slavnostní večeře nebo předávání dárků.

led

Vianoce možno osláviť aj na diaľku. A „vianočné“ stretnutie možno spraviť, až bude vhodný čas.
X-krát „moje“ Vianoce boli oslavované oneskorene, keď sa dalo, aspoň telefonicky sme sa vtedy stretli.

Drap

Ne. Brácha s rodinou před léty vánoce o den uspíšili, aby nikdo nechyběl. 24,12 se mu tehdy narodila dcera.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.