fcoop

Odkud tak asi pochází tento skvost?

Už jste někdy omylem urazil indiáni maminka a zároveň fouká kouř kroužky ?

Mé kuchyni začalo hořet před několika měsíci, a to hodně škody, dokud šéf stojí Bull se obrátil se svým kmenem žádat si myslím, že to byla sranda, že volá jeho máma tuku SL * GI řekl mu, že jsem neměl tušení, co byl na o tom, že je-li on zapálil svůj dům. Pojišťovna je trochu zdráhá kašle …

Není to zlý,že ne?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Pokud to není výtvor choromyslného fabulátora, jedná se zřejmě o produkt některého z pro češtinu naprosto nevhodných elektronických překladačů textu, který snad před „zpracováním“ mohl i dávat smysl.