Cermak

Odkud si objednáváte nebo kde si kupujete vlasy na prodloužení a jaký typ spojů volíte?

Odpovědi
PetaKo

Já mám vlasové pásy z www.clip-vlasy-levne.cz a jsem s nimi spokojená. Pěkně drží a ani není poznat, že nejde o mé vlasy.

majki636

Taky jsem slyšela hodně dobré ohlasy na clip vlasy levně, holky z práce mají všechny prodloužené vlasy a většina má vlasy právě odsud

Pajka.111

Dobrý den, máte zkušenosti s clipy od clip-in-vlasy.eu? Chtěla jsem si nechat prodloužit a nevím jestli clipy jsou to pravé řešení…?

SuzanKa

Typy spojů záleží čistě na tobě a na tom jaké máš vlasy. Já mám vlasy prodloužené pomocí keratinu a neměnila bych. A vlasy jsem si objednávala odsud www.clip-vlasy-levne.cz

PetaKo

Mám klasické pásy. Volila jsem je z toho důvodu že je nenosím každý den a je u nich rychlé nasazení a zase odebrání. Jinak největší výběr a dobré ceny mají na clip vlasy levně, ale eshopů je mnoho

Cermak

Vybrala jsem si vlasy nakonec z toho eshopu clip vlasy levně, co tu na nějd nechávala odkaz Charlie a jsem spokojená moc. Hlavně jsem i pěkně trefila bravu, že nebudu muset ani dobarvovat.