Avatar uživatele
Cermak

Odkud si objednáváte nebo kde si kupujete vlasy na prodloužení a jaký typ spojů volíte?

Zajímavá 0 před 2004 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
PetaKo

Já mám vlasové pásy z www.clip-vlasy-levne.cz a jsem s nimi spokojená. Pěkně drží a ani není poznat, že nejde o mé vlasy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
majki636

Taky jsem slyšela hodně dobré ohlasy na clip vlasy levně, holky z práce mají všechny prodloužené vlasy a většina má vlasy právě odsud

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pajka.111

Dobrý den, máte zkušenosti s clipy od clip-in-vlasy.eu? Chtěla jsem si nechat prodloužit a nevím jestli clipy jsou to pravé řešení…?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SuzanKa

Typy spojů záleží čistě na tobě a na tom jaké máš vlasy. Já mám vlasy prodloužené pomocí keratinu a neměnila bych. A vlasy jsem si objednávala odsud www.clip-vlasy-levne.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
PetaKo

Mám klasické pásy. Volila jsem je z toho důvodu že je nenosím každý den a je u nich rychlé nasazení a zase odebrání. Jinak největší výběr a dobré ceny mají na clip vlasy levně, ale eshopů je mnoho

před 1977 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Cermak

Vybrala jsem si vlasy nakonec z toho eshopu clip vlasy levně, co tu na nějd nechávala odkaz Charlie a jsem spokojená moc. Hlavně jsem i pěkně trefila bravu, že nebudu muset ani dobarvovat.

před 1940 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek