Avatar uživatele
Klára K.

odkud se vzaly ty předsudky, že holky mají rády zlé kluky ?

kluci si pořád stěžují na to, že jsou na holky hodní a nic, a ony potom začnou chodit s tím největším zm*dem v okolí.
Ale odkud se to vzalo, že holky nechodí s hodnými kluky ale se zlými?
Znám docela dost holek, a ani jedna by nechtěla chodit se zlým klukem…
Nebo jsme prostě vyjímky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Agneta před 3353 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Z praxe, odkud jinud. Se podívejte na mě – jsem hodnej, ženám bych snes modrý z nebe,všechny žasnou, jaký jsem galantní a kavalír a kdesi cosi, a stejně jsem celej život na ocet. Všude, kam se podívám, si ženy

  1. buď stěžují na to, že manžel je v lepším případě sobec, v horším hulvát
  2. štěbetají mezi sebou, jak je určitý jedinec mužského pohlaví úžasný, a přitom ten daný jedinec s nimi zachází jak s kusem hadru.

Takže ano, jste asi výjimky – nebo ještě jedna možnost: ona totiž jedna věc je, co ženy říkají, a druhá, co potom nakonec udělají (stejně pak nakonec chodí s hajzlem). Prý je to zapřičiněno tím, že ženy hodným mužům podvědomě připisují slabost v sexuální oblasti (a myslí si, že to tím hodným chováním „maskuje“) – a takovej chlap je jim „k ničemu“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Putin

Na to znám jeden vtip ..
Žena: „Bože, proč mi nesešleš hodného, galantního muže?!“
Bůh: „Děláš si pr*el?? Poslal jsem ti ho před týdnem; řekla jsi mu, že ho máš ráda jako kamaráda!!“


Jinak souhlasím s quentosem, buďto to jako ženy nevnímáte, nebo jste výjimky :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
orwell

Životní zkušenosti. Četl jsem jednu odbornou studii, ze které jasně vyplynulo, že nejvíce ženy utíkají od různých pedantů a puntičkářů, kteří je neustále poučují. Nikoliv od ochlastů a násilníků, jak jsem předpokládal. Kdysi mi jedna kolegyně vyprávěla o své kamarádce, která zanášela svému manželovi (ráda a často). Ptala se jí: Hele, proč jsi taková potvora a tohle mu provádíš? Vždyť je to takový hodný chlap. Odpověď údajně byla: Víš, kdyby se choval jako chlap a jednu mi třeba občas vrazil, tak bych to nedělala. Ale když to trpí, tak co, no. A nejaktuálnější věta toto vysvětlující vyslovená 16ti letou neteří mé ženy před nedávnem: Teto, copak ty nevíš, že zlobiví kluci holky přitahujou? A to jsem slyšel na vlastní ušiska!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Holky i ženy mají rády vzrušení a dobrodružství a to podvědomě s hodným klukem\mužem nelze zažít.Píšu schválně „podvědomě“,protože uznej sama-chtěla by ses radši povozit na choppperu nebo na pionýrovi?Já beru choppera.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Řekla bych, že si to jen namlouváš, že bys nechtěla chodit se zlým…:DDD
Často je to tak, že matky (nebo babičky) takové „případy“ dcerám vymlouvají, ty to ale „vidí jinak“ – tedy „po svém“ … :DDD
Prostě když myslíš vaječníkem, tak to nepoznáš :DDD

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek