Klára K.

odkud se vzaly ty předsudky, že holky mají rády zlé kluky ?

kluci si pořád stěžují na to, že jsou na holky hodní a nic, a ony potom začnou chodit s tím největším zm*dem v okolí.
Ale odkud se to vzalo, že holky nechodí s hodnými kluky ale se zlými?
Znám docela dost holek, a ani jedna by nechtěla chodit se zlým klukem…
Nebo jsme prostě vyjímky?

Nejlepší odpověď
quentos

Z praxe, odkud jinud. Se podívejte na mě – jsem hodnej, ženám bych snes modrý z nebe,všechny žasnou, jaký jsem galantní a kavalír a kdesi cosi, a stejně jsem celej život na ocet. Všude, kam se podívám, si ženy

  1. buď stěžují na to, že manžel je v lepším případě sobec, v horším hulvát
  2. štěbetají mezi sebou, jak je určitý jedinec mužského pohlaví úžasný, a přitom ten daný jedinec s nimi zachází jak s kusem hadru.

Takže ano, jste asi výjimky – nebo ještě jedna možnost: ona totiž jedna věc je, co ženy říkají, a druhá, co potom nakonec udělají (stejně pak nakonec chodí s hajzlem). Prý je to zapřičiněno tím, že ženy hodným mužům podvědomě připisují slabost v sexuální oblasti (a myslí si, že to tím hodným chováním „maskuje“) – a takovej chlap je jim „k ničemu“.

Další odpovědi
Putin

Na to znám jeden vtip ..
Žena: „Bože, proč mi nesešleš hodného, galantního muže?!“
Bůh: „Děláš si pr*el?? Poslal jsem ti ho před týdnem; řekla jsi mu, že ho máš ráda jako kamaráda!!“

Jinak souhlasím s quentosem, buďto to jako ženy nevnímáte, nebo jste výjimky :)

orwell

Životní zkušenosti. Četl jsem jednu odbornou studii, ze které jasně vyplynulo, že nejvíce ženy utíkají od různých pedantů a puntičkářů, kteří je neustále poučují. Nikoliv od ochlastů a násilníků, jak jsem předpokládal. Kdysi mi jedna kolegyně vyprávěla o své kamarádce, která zanášela svému manželovi (ráda a často). Ptala se jí: Hele, proč jsi taková potvora a tohle mu provádíš? Vždyť je to takový hodný chlap. Odpověď údajně byla: Víš, kdyby se choval jako chlap a jednu mi třeba občas vrazil, tak bych to nedělala. Ale když to trpí, tak co, no. A nejaktuálnější věta toto vysvětlující vyslovená 16ti letou neteří mé ženy před nedávnem: Teto, copak ty nevíš, že zlobiví kluci holky přitahujou? A to jsem slyšel na vlastní ušiska!

iceT

Holky i ženy mají rády vzrušení a dobrodružství a to podvědomě s hodným klukem\mužem nelze zažít.Píšu schválně „podvědomě“,protože uznej sama-chtěla by ses radši povozit na choppperu nebo na pionýrovi?Já beru choppera.

Agneta

Řekla bych, že si to jen namlouváš, že bys nechtěla chodit se zlým…:DDD
Často je to tak, že matky (nebo babičky) takové „případy“ dcerám vymlouvají, ty to ale „vidí jinak“ – tedy „po svém“ … :DDD
Prostě když myslíš vaječníkem, tak to nepoznáš :DDD