bolak

Odkud se berou ty miliardy, který se platěj těm týmům co postoupěj do evropský ligy a ligy mistrů?

Kdo ty peníze dává?

Nejlepší odpověď
Drap

Hlavně z reklam.
Doplňuji:
Nemalý podíl dělají i přenosová práva ze zápasů.

Další odpovědi
Jsemtady

Sponzori. Pak maji obrovske napisy a mluvi se o nich a jsou ve vsech televizich. Treba gambrinus liga, nebo HK mountfield atp… vsude to pak je. Mno a kdyz byla gambrinus liga tak vsude museli tocit gambrinus atp.
Jinak vem si treba 1min spot v tv stoji trebas 100tis .. a zapas ma trebas hodinu a vysila se s kecama jeste dyl … se jim to vyplati. A kdyz nevedej co s prachama tak treba chteji mit sve muzstvo.