Gestas

Odkud přesně z Albertova odjíždí autobusy?

Zanedlouho se mám zúčastnit nějakého soustředění a tam je psané, že autobus bude odjíždět z Prahy, Albertova. Nevíte, z kamapřesně by tedy mohl odjíždět

Odpovědi
ivzez

V ulici Albertov je sedm parkovišť,
další parkoviště jsou v Hlavově, Votočkově a Studničkově ulici („za rohem“).

Podle mne bude odjezd z jednoho
z pakovišť blízko křižovatky s ulicí Na Slupi.

https://2gis.cz/pra­ha/stop/1294863490770547­4?queryState=cen­ter%2F14.421401%2C50­.06727%2Fzoom%2F17