MonkeyKing

Odkud pochází Kelly z Misfits?

Myslím v angličtině. Má takový ten přízvuk nebo spíš dialekt. Odkud to je? Z jaké části Anglie?

Odpovědi
iceT

Kelly Bailey (série 1–3)

Hraje: Lauren Socha
Kelly je dívkou, která se často pere s ostatními lidmi. To ji přivedlo ke zmetkům. Má charakteristickou řeč, díky které se jí také Nathan ze začátku směje. Když dojde k superbouři, Kelly je první, kdo zjistí, že má nějakou schopnost, jelikož začne číst myšlenky svému psovi a poté i příteli, který si o ní pomyslí, že je lehká děva. To jí uráží a se svým přítelem se rozchází, bytostně totiž nesnáší, když jí lidé nazývají „děvkou“ nebo podobně. Na konci první série začne chodit s Nathanem, což však přeruší Nathanova smrt a po ní je celý vztah v troskách a ani Nathanovo povstání z mrtvých ho neobnoví.
Později si pořídí novou schopnost, díky které má vysokou inteligenci, hlavně co se týče elektroniky. Bohužel, bez papírů své znalosti „raketového inženýra“ nikde neuplatní. Na chvíli i získá Curtisovu schopnost cestování časem, díky které se například popere se samotným Hitlerem. Nakonec poznává Setha, do kterého se zamiluje a odjíždí s ním do Ugandy, kde, díky Kellyině schopnosti, deaktivují minová pole.
Superschopnosti
Telepatie (série 1–2)
Vysoká inteligence (série 3)
Vracení času (série 3)

Konkrétně odkud pochází postava Kelly jsem nikde nevyčetla,ale zkus si přečíst tady,snad z toho něco vyčteš
http://en.wiki­pedia.org/wiki/Ke­lly_Bailey_(Mis­fits)

RyuzakiKate

Ona má silnej přízvuk, kterej můžeš slyšet v Anglii v Midlands.
Celkově se mi líbí, jak v tom seriálu všichni mluvěj, v tomhle to českej dabing opět strašně podělal…