zjentek

Odkud pocházejí tyto nekontrolovatelné zvuky?

Trápím se tím už pár let a do dneška nevím, co to vlastně je. Kdykoliv když polknu, chvíli na to se mi u zadku vytvoří takový zvláštní nepopsatelný zvuk, jakoby mi „kručelo“ v zadku. Jo, ke kručení v břichu by se to vážně nedalo přirovnat. Nebolí to, neškrábe, necítím to…i když… Ale je nepříjemné, když sedím například u manikérky, chvilku se nebavíme, já si potřebuji polknout a udělá mi to ten trapný zvuk. Setkal jste se s tím už někdy někdo někde? Nevíte, co to může být?

Odpovědi
anonym

Netrpíš náhodou meteorismem??
😉
Uprav si jídelníček a ´nepolykej´ vzduch.
Pomůže i odvar z kmínu, fenyklu či zázvoru.
A rozhodně pomůže pohyb – ´semotamo´ se pár kilometrů projdi – nebo, lépe, proběhni.

bolak

od Boha