majki636

Odkud objednat dětské postele, aby byl materiál kvalitní a konstrukce pevné?

Odpovědi
Kepler

Zastávám názor, že kupovat dětské kvalitní postele nemá smysl, to by musely být z masivu a takové jsou podstatně dražší. To bych radši koupil rovnou „dospělou“ postel, stejně by jim byla brzy malá. Dřevotříska, pokud se s ní moc nehýbe, vydrží taky léta, ať už je od jakéhokoliv výrobce.

Pepa25

Mám výbornou zkušenost s dětskými postelemi z české firmy Domestav.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

GabulkaA

Pro malýho i pro větší dceru máme postýlky koupené z https://www.svet-pokoju.cz. Mají moc hezkou nabídku. Hlavně mají i kvalitní matrace. Doporučuju.

Kikulinka85

Jakou postýlku jsi vybrala? Máte tu domečkovou? Ta se nám líbí moc, ale budeme rádi za zkušenosti… Díky :)