Brozma

Odkud můj bratr zná hlášku „F*ck this shit I'm out!“?

Zdarec, pod dlouhé době opět píšu tento dotaz. Poslední dobou můj bratr (zde je znám jako shadow vj) např. když hrajeme spolu Multiplayerovou hru a něčeho se lekneme a ustupujeme, neustále říká následující hlášku: „F*ck this shit I'm out!“ (česky: „S*ru na to mizím odtud!“). Když jsem se ho zeptal, odkud to zná, řekl mi, že to někde na internetu zaslechl, ale kde konkrétně neuvedl. Proto se na vás obracím. Prosím vás můžete mi kdokoliv říci odkud můj bratr hlášku „F*ck this shit I'm out!“ konkrétně zaslechl a pokud to půjde, poslat i link? Děkuju vám předem za odpovědi
Brozma
Dík Ronnie3697 ukázal jsem to bratrovi a řekl, že to je ono. Teď už vím jeho další tajemství.

Odpovědi
Ronnie3697

To mohlo být kdekoliv. Určitě se to nepoužívá jen v jednom videu. Videa, seriály, filmy. Řekl bych, že se to používá celkem často.
Na youtube je i taková krátká písnička:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=o-ECwjcVgBM

Seznam.cz

Může to být ze živého chatu na https://www.y­outube.com/wat­ch?v=SF7FUU7CThs