anetadela1

Odkud jste?

Jen tak pro zajímavost by mě zajímalo odkud jste – město, obec,…? Já jsem z Kláštera Hradiště nad Jizerou 🙂

Nejlepší odpověď
quentos

Trutnov, a aby to bylo ještě zajímavější, narodil jsem se v Turnově a děsně se bavím tím, jak si ta dvě města všichni pletou ;{)=

Další odpovědi
Miroslavst

původem z Prahy, nyní v Lanškrouně (Pardubický kraj, okres Ústí nad Orlicí).

Retko

I am from Prague…

anonym

Praha.

ten který je

Já z Prahy ale studený čumák nemám.(to platí pro Quentose):-)

mojitek

Praha,a taky studenej cumak nejsem-to plati pro Quentoše

Luss

Praha – a mam studeny nohy, malo mi topi v praci 😉

anonym

Ja jsem z Decina,a rodaci rikaji-tady to zacina.

chucky

Bydlím na vysočině:)

ivca11

ze Sokolova :)

dagry

Karlova Studánka

machmilan

Praha

afro.minerva

Já jsem z Luženiček. To je malá vesnička u Domažlic.

magicm18

Ja jsem ze severnich Čech z Mostu.

anonym

severní Čechy

Vicki

Praha-a taky nemám Quentosi studenej čumák:)

Láďa Varga

Unhošť u Kladna

Džanička

Já bydlím kousek od Hlinska v Čechách,ale původem jsem z Jihlavy,do ktere se hodlame zanedlouho vrátit.

Glladdiator

BRNO

fortin

Anatadelo jedna, sdělování takových údajů neuznávám. Ale kvůli tomu tahle webová stránka vznikla. Shromažďovat data o lidech ke sledování obyvatelstva. Jsem z Brna a nahrál jsem tuhle relaxační hudbu

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=y­tiGCOYiPns

Pavel1212

Kousek od Ostravy

Klarisa

Bydlím na vesnici u nového jičína.

jarm

vesnička na Moravě

libunna

Jsem ze Dvora Králové nad Labem.

GangstaHelper

Ostrava

Nandi

Velešín (Kaplicko)

morče

Tak já jsem s PRAHY 6