Angi-Shy

Odkud by se mi v bytě mohlo vzít přes 20 much?

Včera večer se mi na okně objevily dvě obří masařky. Picla jsem je a dál neřešila. Dnes ráno na okně byly další tři velký masařky a dvě malý mouchy s tím lesklým zadkem. Dnes do večera jsem jichvybyla přes 20, takže se mi tu někde v bytě asi vylíhly, ale za boha nemůžu zjistit kde. Mám malou jednomístnou garsonku, oddělenou malou místnost na záchod a sprchový kout. Odtamtud nic nelítá a dveře tam jsou stále zavřený.
Vyklidila jsem všechny odpatky, vše odnesla do popelnic, z ničeho mouchy nevylítly. Prohledala jsem kumbál s kořením apod ale taky nic. Prohledala jsem otevřený pytlíky s pamlsky pro potkany a i jejich zavřený krmivo, taky nic. Klec maj čistou, v podestýlce taky nic.
Batohy a tašky jsem také prohledala, taky nic. Larvy much musí být na nějakém místě odkud se mohou dostat jen výletem poté co se vylíhnou jelikož jsem tu nikdy předtím nenašla jedinou larvu. Koukla jsem za stolky i skříně, ale taky nic.
Už nemám nápad kde se ještě porozhlédnout. Vždy když myslím že jsem je dostala všechny tak bum, najednou další tři se objevily jen co jsem se vrátila z nákupu v krámu přes silnici!

Nenapadá vás kde by jestě mohly být uhnízděný? Napadlo mě ještě v takové trubce nad oknem odkud vedou žalužie, ale odtamtud nic neslyším ani bzučet. A ani nevidím žeby mouchy k oknu jakkoliv a odkudkoliv přiletěly, najednou bum a lezou po něm.. pod oknem už mám pohřebiště much a dál přibývají.
Nenapadá vás co ještě prohledat a kam všude mouchy kladou vajíčka? Já myslela že jen do mrtvol zvířat, zbytků jídla a tak a to tu nemám ani jedno :/

Odpovědi
dubraro

V mezeře mezi okenním rámem a křídelním rámem.