mapex

Odkud a proč utíkají uprchlíci, o kterých se teď mluví?

Nejlepší odpověď
quentos

Löwe: to nepomůže, protože jejich útěk je zcela nelogický.

Snad to chápu dobře: utíkají 1) z Afriky před hladem a bídou 2) ze zemí, kde se momentálně bojuje, s vidinou míru a bezpečí.
Posud to zní logicky. Jenže: v zemích, kam již uprchlíci dorazili, se pozoruje, jak to s nimi dopadá. Myslíte, že jde o lidi schopné práce? Ve většině případů spíše naopak – potulují se v ulicích oněch vysněných vyspělých zemí a tvoří tam novou, absolutně nejchudší sociální vrstvu.
Další nelogičností je, že naprostou většinu uprchlíků tvoří muži. Kdyby prchali za prací, opět by to znělo logicky. Jenže vzhledem k jejich schopnosti a ochotě pracovat je to opět podezřelé. Kde nechali své rodiny? Na původním místě v onom hladu a bídě, před nimiž uprchli?
Padají tudíž důvodná podezření, že stejně, jako je Islámský stát dílem USA, je dílem USA i ona „uprchlická krize“, neboť touží rozložit Evropu zvenčí.

Další odpovědi
ptáč

Jde o řízení lidí jako okupanty, kteří mají za úkol obsadit Evropu a v jeden nečekaný okamžik na pokyn spustit drancování a šáriu. Oni za to nemohou, sami o tom neví, jsou k tomu zneužiti. Postupuje se zatím takto: http://protiprou­d.parlamentni­listy.cz/images/tex­tiky/20152505_­Vojtekova-2.png

To je důvod k humanitárnímu bombardování Evropy Spojenými státy. Rakovina amerického bombardování se má přenést z Afrického kontinentu do Evropy. Co proti tomu dělat? No nic, zatím žít a radovat se z každého okamžiku.
Jinak, proč sem neutíkají Řekové?

Löwe

Zapojte prosím Vás systém ukrytý ve Vaší hlavě, děkuji.

SanJay .

Proč ale zrovna ted ?