Kerynka

Odkolika let je doporučená kosmetika Garnier ?

Nejlepší odpověď
barnajka

To se nedá takhle přesně vymezit. Řeknu ti to tak: máš v životě období, kdy pečující kosmetiku prakticky nepotřebuješ. Je to hlavně dětství, kdy máš pleť ještě čistou od přírody a zbytečný patlaní čehosi je opravdu zbytečný :)
Jak se ale přiblíží puberta a hormony se začnou bouřit, pleť se ti z bezproblémové změní na problematickou klidně i ze dne na den. Tehdy je nejlepší čas s používáním kosmetiky začít – dřív to moc nemá smysl. Prevence je sice důležitá, ale pubertě se nevyhneš – ty pupínky, mastnou pleť a ucpaný póry si holt budeš muset přetrpět. Správně zvolený krémy a vodičky ti ale můžou hodně pomoct. Pokud trváš na značce Garnier, vybírej přípravky z řady Pure. Ta je prvotně určena pro mladou problematickou pleť – takže pokud už na své pleti pozoruješ změny (k horšímu), klidně do toho můžeš jít. Je vcelku jedno, jestli je ti 11 nebo 15 – pleti určitě neublížíš a kosmetiku ti v drogerii v pohodě prodají, neboj. Žádný písemný souhlas rodičů (nebo tak něco) k tomu nepotřebuješ ;)

Další odpovědi
anonym

Jestlize uz ma nekdo ve 12 vysusenou pokozku , tak pouzivat krem na vysusenou pokozku. Ale jestli chcete napriklad darek pro maminku – krem proti vraskam ( ja bych sve kluky ale hnala ) 🙂 , tak to znamena koupit krem proti vraskam. Na ruzne problemy pleti existuji ruzne kremy. -iv-