Julo Tribula

Odkiaľ kam smeruje vesmír?

Čo sa deje ak neexistuje čas? Že existuje iba jeho vývoj, bez čase, má jasný zmysel, pretože je dokonalý. Jeho vývoj je založený na algoritmoch, ktoré sa v behu vývoja zjednocujú pod jeden algoritmus.

Odpovědi
led

Odtiaľ tam…všeobecne Vesmír sa neustále vyvíja, nové nahradzuje zaniknuté
čas jestvuje, len môže byť rôzne vnímaný a definovaný.

df

Na to ti zatím nedám pravdivou odpověď. A ostatní budou psát stejně jen bláboly. Einstein tvrdil, že čas neexistuje. Ale možná, že existuje, jen to neumí nikdo vysvětlit. Lidstvo se stále vyvíjí,

zjentek

Já myslím, že se neposunuje. Myslím že expanduje 🤷‍♂️

Podotázka je taky těžká, nemohu sloužit (;

Rokio

Od velkého třesku po současnost až po velký křach, kdy vesmír zanikne.

Disraeli

Od nevidím do nevidím.

Julo Tribula

Pre : Rokio. Prečo by mal expandovať. Reálne je, že sa prepadol, vcucol do seba na jednej strane a vyjde ako hotový na druhej strane. Všetky deje a aj uvedomovanie sa ľudí tomu nasvedčuje.

Julo Tribula

K prvej otázke som mal na mysli, či smeruje od neusporiadaného stavu ku usporiadanému, alebo naopak. Ak ide smerom ku usporiadaniu, znamená to ku stabilite. Vie si niekto uvedomiť, vplyv vesmíru, na deje, v prírode a na psychiku jednotlivca, zvierat. Existuje kolektívne vedomie, existuje správne a nesprávne vnímanie práva? Je možné, že dnešné vnímanie práva, hlavne jeho výkonom, je kontraproduktívne, ku budúcnosti.jed­notlivca.

led

Pokiaľ nenapíšete presne svoju otázku, ťažko na ňu presne odpovieme, pretože okrem príslušníkov „Zboru výnimočných“ vám do hlavy a vašich myšlienok nevidíme.

Julo Tribula

Otázka je jasná, ale odpovede sú detské. V súlade so schopnosťami odpovwdajúcich. Ak neviem nereagujem, ale niekto asi zbiera body aj za cenu strápnenia sa.

led

Hneď v prvej otázke doplnenia titulu sa pýtate „Čo sa deje ak neexistuje čas?“ Kalkulujete s hypotézou, „ak neexistuje čas“. Ale čas existuje! Len naša definícia merania času nami určenými jednotkami môže byť vo vzťahu k vývoju vesmíru nedostatočná.