jjj123456789

Odkdy mohou pít lidé narození 29. února alkohol?

Doplňuji:
Samba: Jak se dá s pitím alkoholu začínat kratšeji nebo déle?

Nejlepší odpověď
annas

Ti, kteří se narodili 29. února, přece státrnou pomaleji. Je to výhoda, nebo nevýhoda, že slaví narozeniny přesně v den svého narození jednou za 4 roky?

Kdy jim připít např. sklenkou vína k 18. narozeninám , když není přestupný rok? 28. 2. nebo 1. 3.? Nezáleží na tom, ale 29. únor je pro oslavence určitě výjimečný.

Teoreticky tito jedinci dosáhnou plnoletosti (18 roků) tehdy, když se ostatní dožijí 72 let. Takže alkohol mohou pít od doby své zletilosti, vždyť mladistvým je alkohol zakázaný. 🙂.

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Od 18 let.

anonym

Od 18ti let věku
Doplňuji:
Jelikož ty 3roky než bude to pravé datum,to slaví asi den předem.

anonym

Tak já myslím, zhruba od narození? Bez tekutin by každý umřel. Alkohol? Až bude jeho vrstevníkům 18, tak nějak a kdyby začal dýl, nic se nestane.

marci1

Pokud dosáhne věku 18 let v přestupném roce, tak 29.2. , pokud v nepřestupném, může alkohol požívat až 1.3. 🙂

carpediem

Marci to napsala přesně, pokud v roce kdy je jim 18let není 29.2, tak mají 18let až 1.3.