unodostres

Odkazy na zimní kabáty

Napiste nekdo nejaky odkazy na zimni kabaty, ktery jsou FAKT teply, a nebo doporucte nejaky obchod. Diky

Nejlepší odpověď
anonym

Tak mám pocit, že si pleteš tento server s informační službou. Když jsi to sem psal, nevšiml sis, jak má vypadat otázka, kterou pokládáš?
Jinak se dá teplého a zimního zboží jenom zadánám na netu najít opravdu hodně. Neúkoluj druhé a trošku se snaž sám.

anonym

Ejhle, další živelný nováček, co si ani nedokáže přečíst pravidla při registraci.