Bobule

Odkaz či html pro přepis stránek

Kdysi jsem měla uložený odkaz, který, když se vložil do vyhledávacího pole daní stránky, uměl to, že se s tou stránkou mohlo pracovat. Přepisovat, upravovat, dělat vtípky atd. Ale nešlo ji samozřejmě uložit. Nevíte, kde ho mám najít ? Po přeinstalaci pc jsem to někam dala :-/
Doplňuji:
Asi jsem se špatně vyjádřila. Bylo to dlouhé něco, co se vložilo do pole vyhledávání, když už daná stránka byla najeta 🙂 Já vím, že se asi vyjadřuju hodně blbě, neb tomu za mák nerozumím, ale prostě. Tam kde píšu třeba www.seznam.cz jsem vložila ten kod či co to bylo a ono mi to najednou umožinilo, abych na té dané stránce mohla přepisovat vše, co jsem chtěla. Ale samozřejmě se to neuložilo. By to třeba jen pro vtípky atd. Max přes sreen.

Odpovědi
Michal Kole

HTML stránky se upravují v HTML editorech. V Nouzi púostačí i Poznámkový blok ve Windows.

Ale pak je nutnost to znovu nahrát na server.

Existují i online editory, ale ty jsou jen v redakčních systémech, ale že by generovali přímo html soubory ke stažení na disk to nevím.

Nebyl to nějaký blogovací server, kam šlo přidávat komentáře?

KdoSiOdJinud

Vím přesně co myslíš, jde o javascriptový kod – ale nevím jestli existuje nějaký univerzální.

Umí to například doplněk pro FF https://addon­s.mozilla.org/cs/fi­refox/addon/gre­asemonkey/

Bobule

Ano KdoSiOdJinud máš pravdu 🙂 Už jsem to našla. Jde o javascript. Univerzální existuje, tady je : javascript: document.body­.contentEdita­ble = ‚true‘; document.designMode = ‚on‘; void 0