jiris

ODIS Ostrava, Havířov

Nevíte prosím, jestli lze zakoupit ODIS na autobusy od ČSAD Havířov, trasa Havířov-Ostrava? Vím, že ODIS má ČSAD Karviná (Havířov-Karviná, Karviná-Ostrava,..), ale u ostatních ČSAD si nejsem jistý. A dále, existuje ODIS i na ostravské tramvaje, zastávky od Dr.Malého‎ k zastávce Elektra? Mockrát děkuji za odpověď.
Doplňuji:
vím, že kdysi byla taková oranžová nebo žlutá průkazka (papírová s fotografií),která se ukázala řidiči a jezdilo se „zadarmo“. Havířov-Karviná, tam a zpátky, jak často jste potřebovali..měla třeba platnost měsíc a poplatek byl zhruba 500Kč

Odpovědi
mj81

Co si představuješ pod pojmem ODIS? ODIS znamená „Ostravský dopravní integrovaný systém“ a koupit se to nedá 🙂

jiris

vím, že kdysi byla taková oranžová nebo žlutá průkazka (papírová s fotografií),která se ukázala řidiči a jezdilo se „zadarmo“. Havířov-Karviná, tam a zpátky, jak často jste potřebovali..měla třeba platnost měsíc a poplatek byl zhruba 500Kč..nebo také Kariná – Ostrava a zpět..vždy platila na určitá pásma..