Terryle

Odinstalovat Outlook Express?

Kolega mě inspiroval s dotazem na odinstalování Exploreru. Upřímně nenávidím Outlook, nepotřebuju ho a lítám z kůže pokaždé, když omylem kliknu na mailovou adresu a ta otravnost se začne spouštět. Dřív se mi aspoň podařilo ho nějak blokovat jako defaultní poštovní program, teď už ani to nemůžu vyhrabat /podotázka – nevíte, kde se tohle nastavení schovává?/
Našla jsem jakýsi návod ke zrušení, ale je to přes přepis registrů a do toho se mi tak úplně nechce. Nejde se toho zbavit nějak humánněji a blbuvzdorněji? Verze Outlook Express 6, Windows XP Home. Díky!

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Ten je taky nativní součástí Windows a taky odinstalovat nejde

Další odpovědi
suaeda

Co jsem jedině vyzkoušel je možnost preference nastavení jiného mailového klienta. Takže se mi při kliknutí na emailový odkaz otevíral thunderbird.
Jinak hodně věcí ve Win XP umí prográmek xp-AntiSpy.
http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/bezpecnost/ochra­na_pocitace/xpan­tispy/?g[hledano]=xp-AntiSpy&g[oz]=3.98

Hlada

Je to v okně Přidat nebo odebrat programy > Přístup a výchozí nastavení programů.