kamila44444

Odinstalování hry

Na notebook jsem zkoušela jednu moji starší hru Můj kamarád kůň 2. Opravdu mě vubec nebaví a ovládání je velmi špatné, tak jsem ji chtěla odinstalovat, ale nejde to. Ať klikám jak chci na uninstall, tak to nic nedělá.. Ani se to nenačítá. Když vložím CD, tak se mi nikde nezobrazí uninstall. Jen hrát, konfigurace atd.. Ani v manuálu to nikde není. Tahle hra mi ze začátku nešla odinstalovat ani na 2 PC, ale pak jsem to nějak udělala. Ještě se tam káže, že tahle hra byla možná špatně nainstalována. Co s tím?

Nejlepší odpověď
Bedy

Zkuste použít Revo Uninstaller, pokud to nepůjde normálně, tak použijte násilnou odinstalaci. Ale to mi kdyžtak dejte vědět, jestli to nešlo, zkusím Vás trošku navést.

Další odpovědi
Michal Kole

Máš poškozené „odinstalační informace“.

Hru znovu nainstaluj z CD a pak zkus "normálně odinstalovat, ve většině případů pak nejsou problémy.

Kdyby něco napiš mi na michal.kolesa@seznam.cz