jirka21kufr

Odinstalace programu ve windows- chyba

Odinstalovával jsem program, ale vyskytla se nějáká chyba. Potom se objevilo restartovat PC. Restartoval jsem počítač. Program je odinstalovaný, ale když kliknu pravým tlačítkem na jakýkoliv soubor například obrázek, video, dokument, soubor exe – tak se objeví instalace toho programu, co jsem odinstaloval (Počkejte na dokončení konfigurace v systému Windows) a za 5 sekund to zmizí. A to je u každého souboru. Mohl by někdo poradit, jak to dát pryč, aby se to neobjevovalo, když kliknu pravým tlačítkem na nějaký soubor. Děkuji za radu.
Doplňuji:
Mám Windows 7 a program byl NERO 12 Kwik Burn Express Essentials,

Nejlepší odpověď
badisko

Jdi do program files …tam najdi slozku programu nero a pokud ti tam zuslalynejake soubory…tak si stahni toto … revo uninstaller… http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/uklid/re­vo-uninstaller/ zde je navod na obsluhu programu .. http://downlo­ad.chip.eu/cz/na­vod-na-revo-uninstaller_4942459­.html asi ho nebudes potrebovat ..ale jen tak pro zichr …
Spust Revo Uninstaller po spusteni vyber>>>> rezim lovec <<<…na plose se ti obevi maly tercik ten ..pretahni na ikony Nero a dej odinstalovat …
Nebo je ze moznost …znovu nainstalovat NERO a pak ho odinstalovat pomoci REVO uninstaller …pokud ti muzu poradit …tak odinstalovavej vsechny programy pres tento soft …je to dukladne a odstrani vsechen balast co zbyde po odinstalaci … a nebude se ti stavat presne to co se ti ted stalo …program je free ale da se poridit ve verzi PRO tedy placeny …

Další odpovědi
anonym

A – je potřeba, abys tajil o jaký šlo program??
;-D
Případně dodej i další ´tajné´ informace (třeba jaký máš OS, jak víš, je „je program odinstalovaný“, jak jsi jej odinstalovával…).

Doplňuji:
Oprava: – jak víš, ŽE je „je program odinstalovaný“

anonym

No – pořád nevíme, jak jsi jej odinstalovával a jak víš, že „je odinstalovaný“…
😉
Ale koukni se do nastavení asociací (Počítač – Nástroje – Možnosti složky, záložka Typy souborů – v tabulce si najdi ty přípony, které ´zlobí´ a podívej se, jaký program je navolen pro jejich otevírání).