Katrous

Odinstalace

dám ovládací panely chci odinstalovat hru ale nejde,neznate nejaki program ktery by to zvladl?děkuji
Doplňuji:
všechno jsem prohledala,program files atd a nikde hra se složkou není

Nejlepší odpověď
bolak

http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/uklid/re­vo-uninstaller/

Další odpovědi
Michal Kole

Není potřeba program

Jdi do systémové složky v Program Files a smaž složku hry ručně.

Pokud to nepůjde, tak to udělej v režimu stavu nouze, tam to půjde 100 %

Ještě v registrech smaž příslušný klíče s názvem hry.

beer

Proboha, nechodˇ nikam do složek files, jednoduše si stáhni a naistaluj (pokud nemá hra svůj vlastní odinstalační-uninstaler-program) Revo Uninstaler a hra je pryč.
To, co radí Michal, není pro běžného, méně zkušeného uživatele !!!

Hlada

Nedoporučuju používat odinstalaci pomocí Přidat nebo odebrat programy. Tento nástroj nechává v počítači spoustu neodstraněných dat. Dohledat ručně všechny zbytky, zvlášť v registrech, je pracné, prakticky nemožné.
Nejlepší se mi jeví Total Uninstall. Aby odstranil opravdu všechno, musí být zapnutý už při instalaci. Jinak je dost dalších odintalátorů.
Revo Uninstaller
Ashampoo Uninstall
Your Uninstaller
Advanced Uninstaller
Uninstall Expert
Uninstall Tool
Ashampoo Magical Uninstall
Z Soft Uninstaller
Uninstall Gold
Cleanse Uninstaller
a další.

Sůwa

Připojuji se k bolakovi, s programem Revo Uninstaller mám jen ty nejlepší zkušenosti. Jen bych ještě doplnila, že odinstaluje i různé zbytky v Regeditu, takže nebát se, a po ukončení „vybrat vše“ a „odinstalovat vše“.Bolaku, málem jsem překlepem z tebe udělala bilaka 🙂.
Doplňuji:
Když dáš START ⇒ všechny programy, tak tam taky není? Pokud ano, tak může mít vlastní odinstalační program, někdy je dokonce nutno použít instalační CD. V Revo Un..se ti zobrazí všechny nainstalované programy a pokud se tam neobjeví, není co odinstalovat.

anonym

někdy je odinstalační prográmek v adresáři hry

bolak

Sůwa: lidi si nás často pletou…

Sůwa

Taky ťa nepúšťajú na saka?