odhlášení z trvalého pobytu

Byvalý manžel se nechce odhlásit z trvalého pobytu.Nežije zde už 3roky.Dům na něj není napsaný dříve byl na mé rodiče a ted na moji sestru.Na úředě ho odhlásit nechtějí.Bojím se exekutorů má dluhy.Prosím porad te.děkuji

Nejlepší odpověď
standa

Pokud je byt pouze ve vašem vlastnictví a bývalý manžel ve vašem bytě už fakticky nebydlí, tak se ho neptejte a sama si zajděte na úřad (evidenci obyvatel) a požádejte o zrušení jeho trvalého pobytu v místě vašeho bydliště, ke kterému už nemá žádný právní vztah.

Exekutorů se bát nemusíte, protože na VAŠE věci nemohou ani sáhnout.

Pro jistotu přikládám kontakty na Exekutorskou komoru ČR, kam byste si teoreticky mohla stěžovat, kdybyste s postupem exekutora ve vašem bytě z jakýchkoli důvodů nesouhlasila…

Zdroj: http://www.ekcr.cz/