V.3.S.K

Odhlášení vozidla

Co se mně může stát když je na mne odhlášeno motorové vozidlo,ale já ho už nepřihlásím ani nepojistím(ro­zeberu)

Odpovědi
standa

Tuto skutečnost MUSÍTE nahlásit pojišťovně, u které bylo vozidlo naposledy ´zákonně´ pojištěno.

Co se stane, když zákonné pojištění vozidel neuzavřete, resp. neoznámíte, že již vozidlo není registrováno v evidenci vozidel ?

Podívejte se na příložený odkaz níže ve zdroji…

Zdroj: http://www.povinne-ruceni.com/po­jisteni-vozidel.html

cukrar

minulé pojištovně nic nehlaste, páč nevíte která to byla.
Pokud je na Vás vozidlo přepsáno v registru a napsali Vás do kolonky, „odhlášeno na“ a vy si ho nepřihlásíte, může Vás ČKP obeslat dopisem a chtít zaplatit. Vy se budete bránit, že vozidlo neprovozujete…
Stejne se dostáváte do začarovaného kruhu a pozdějuï budete litovat. Doporučuji doregistrovat za 800Kč a zároveň vozidlo vyřadit..

Zdroj: ICQ 55180641