Odhlášení trvalého pobytu

Dobrý den, nastěhovali jsme se do nového domu, nemáme ještě přiděleno č.p., do 14.5. bychom dle kupní smouvy měli odhlásit trvalý pobyt v min. bydlišti, byt má nového majitele. Jakým způsobem lze ošetřit termín mezi – odhlášení versus nová adresa?

Nejlepší odpověď
Lenjička

Zkuste zajít na úřad, oni vám tam poradí. Myslm, že vás mohou dočasně zapsat jako bezdomovce – tedy lidi, kteří mají místo trvalého pobytu přímo na úřadě. Až vám přidělí číslo, zase vás přepíšou. Myslím, že by neměli chtít žádné speciální poplatky. Vždyť je to jejich problém, že nemáte číslo (nebo ne?).

Další odpovědi
hanulka11

Jděte se přihlásit do nového bydliště a úřad vás odhlásí v minulém bydlišti.