hubickova

Odhlášení se zumailu

Poslední dobou mi chodí na moji emailovou adresu reklamy od zumailu.Nikde jsem se neregistrovala,nic jsem neobědnávala,jak z toho ven.V nastavení emailu nemám nic zaškrtnuté,nechci nic dostávat.

Nejlepší odpověď
Deli

Na zu mail se musíš registrovat.
Pokud jsi se k odběru neregistrovala, je to divné, protože jsi, myslím, musela i kliknout na potvrzovací mail dřív, než Ti začaly posílat ty placené maily.
Jdi na www.zumail.cz a napiš tam správci, ať Tvou adresu vymažou, že ses neregistrovala a jde o omyl.

Další odpovědi
pusinka50

Na konci mailu by měla být malým písmem uvedená možnost, že nechceš dále zasílat tyto zprávy-meily, na to klikni

marijakes

Pokud ve zprávě s reklamou není možnost odhlášení zasílání, hoď to do spamů. A občas spamy smaž.