berta 4

Odhlášení rozhlasu a televize

Nevíte zde prosím někdo jak a kde se odhlašuje tel. a rozhlas z důvodu vystěhování z bytu?

Nejlepší odpověď
Drap

Televizi a rozhlas odhlásíte na poště

Další odpovědi
hanulka11

dojdeš si na poštu a odhlásíš ,to ,tam ti dají formulář

Sůwa

Na poště, kam spádově patříš. Vyplníš formulář, který na poště získáš.
Omlouvám se, nepodívala jsem se na vložené odpovědi. Aspoň je jistota, že je to správně 😁

cukrar

berta, asi platíte televizi a rozhlas SIPEM?
tak vezmete poslední výpis, a sami vše vyplní, jen Vám dají podepsat žádost…
jednoduché..

RomanP

Na poště a po měsíci si to raději zkontrolujte jestli je to odhlášené na některých poštách je to pro úřednice nadliský výkon to správně provést. Vlastní zkušenost.