Kamionak09

Odhlaseni auta.

Koupil sem si auto v bazaru ale neprihlasil sem ho na sebe,nebudou delat problemy az ho budu chtit nechat vyradit z evidence?

Odpovědi
cukrar

Vozidlo vyřadit z evidence půjde až tehdy, až si vozidlo na sebe dohlásíte. nelze dělat v evidenci záznam, pokud tam nejste uveden jako vlastník..
Záleží přesně podle toho co je v techničáku napsáno naposledy…