dusand

Odezní příznaky hemoroidů, případně rané stadium hemoroidů, nebo se musí léčit za každou cenu?

Všude ukazují přípravky na léčbu hemoroidů, jsou nutné?

Nejlepší odpověď
Drap

Někdy ano někdy ne. Přesněji může vyhodnotit jedině lékař při vyšetření

Další odpovědi
mosoj

Odezní , ale nezbavíš se jich. Ony recidivují. Snad jenom operací.
nech si napsat od obvoďáka detralex.

Lamalam

Na počáteční stádium někdy pomáhá koupel v odvaru z dubové kůry.

isteron

Je to individuálne. Kúpel v dubovej kôre je časovo náročný a nepohodlný. Lepšie sú čipky. Najnovšie aj obsahujú výťažok z dub. kôry. Poradia v lekárni, prípravkov je viac druhov.

da ny

V lékárně prodávají masti a čípky pro zmírnění obtíží.
Spousta lidí k lékaři jít nemusí a nechodí, je vhodné k odborníkovi zajít.
Hemeroidy mívají i štíhlí a mladí lidé, lidé se sedavým zaměstnáním a řidiči.
Mnoho žen je získá (vnější) během těhotenství a porodu.
http://hemero­idy.onclinic.cz/
http://www.vse­prozdravi.cz/le­ky/detralex-tablety.html