Tutik

Odešla opravdu baterka? Vlastním asus K72J a umírá mi kolem 50%.

Vlastním ASUS K72J. Vše bylo bez problémů, poslední dny mi však na přednáškách kolem 50% úrovně baterie prostě umře. Vypne a nejde zapnout. Chci se zeptat, jestli můžu s jistotou říci, že je to baterka a koupit novou, či existuje nějaký způsob, jak zjistit, jestli to není něčím jiným. Chci předejít tomu, že koupím baterku a problém tím nevyřeším. PS: Notebook je starý 2 roky.

Odpovědi
cochee

Ano, dva roky už je doba, kdy začíná být stav baterie na pováženou. Zkuste článek ve zdroji, za jehož aktuálnost však neručím, je 4 roky starý.

Zdroj: http://89.29.51­.254/index.php?sec­tion=notebook&id=32