gepik

Odesílání MMS

Odpoledne tu měl Kapka otázku o SMS odesílaných zadara z počitače na telefon. Dají se podobně posílat i MMS ?

Odpovědi
Travis

Myslím že u vodafone by to mělo jít… zkuste to na jejich stránkách a vpravo nahoře je něco jako napsat mms… Pak se stačí ověřit kodem, který vám příjde na telefon…

WeeBear

Zaregistruj se na http://park.vo­dafone.cz a zdarma můžeš posílat na vodafone (a je jedno, co máš ty za operátora) ememesky, sama to používám, ač mám T-mobile.

Avšak nevím jak z počítače, tedy nemám ponětí o žádném programu.

Ivetka303

Zrovna teď během víkendu má Vodafone akci – SMS a MMS do stejné sítě zdarma 😉