Lgee

Odečítají se vám body?

Pozorujete odebrané body? Já ne, mně se jich náhodou šestatřicet připsalo jen tak…

Hlasujte v anketě

Odpovědi
quentos

Ne, nepozoruji

… až jich budeš mít tolik, co já, přestaneš to sledovat…

aliendrone

Ano, pozoruji

Ano, naposledy jsem si toho všiml, když jsem si po přihlášení všiml hnusné „bronzové“ medaile – měl jsem cca 1008b a poté, co mi přišla „gratulace“ k bronzu to spadlo na 1001. Nebylo to poprvé, ale neřeším, mně stačí více jak 100b (kvůli limitujícím omezením), jinak bych už pochopitelně dávno vřískal. Dokonce bych UVÍTAL návrat na 100b (Právě kvůli té krásné bílé medaili, která se tam tak parádně vyjímala mezi těmi žlutými a šedivými – teď mám medaili odporně „pokáklou“ a vypadá mezi tmi ostatními VELICE ODPUDIVĚ!!), ale co už – na medaile kálí Bílý Tesák. :) ;) :D