Odebrání doplnku?

Čím nebo jak se dá odstranit ze seznamu přidat nebo odebrat doplněk Pandora TV Toolbar který se nainstaloval se stažením asi Formátem Faktory zkoušel jsem programem Glary utilities i bod obnovení ovšem bez uspěchu v přidat nebo odebrat program není možnost odkliknutí předem děkuji

Odpovědi
emba5

Ten toolbar jsem odstranil přes program Revo Unninstaller – výborný prográmek na odinstalaci programů, včetně pozůstatků v registrech a složek na disku.