Berušinka

Odebíráte?

Dívala jsem se do modré lišty, nebylo tam nic takového – pouze s kuchařkami a s recepty.

Tak se ptám celkově. Odebíráte nějaký časopis (popř. kupujete si ho pravidelně na stánku)? Proč ho zrovna odebíráte? Nebo proč neodebíráte vůbec?

Já, když jsem byla mladší, odebírala několik, ale lezlo to do peněz, tak teď pro změnu žádný =D
Doplňuji:
Děkuji všem za účast v anketce =)

Já jsem si kupovala (něco i odebírala) – Svět psů, Svět koní, Epochu, 21. století, historii, Blesk pro ženy apod. Naštěstí jsem z toho vyrostla, teď tam jsou jen samé reklamy a pořádné články skoro vůbec.

A málem bych zapomněla – odebírala jsem cca rok časopis PŘÍRODA – nádherné fotky a články – jsem jedna z mála, která má doma první 3 výtisky, teď je lidi strašně shání, jak jsem se dozvěděla. Ale to už jsou asi 3 roky zpět.

Momentálně mám koupený pouze časopis ZBRANĚ – ha – to byste do mě neřekli, co =P

Nejlepší odpověď
baghira

Odebírám páteční noviny ze setrvačnosti a kvůli televiznímu programu, a před nedávnem mě kluci ukecali, že chtějí Sluníčko (snažil jsem se jim vysvětlit, že Sluníčko je pro mrňata, ale žadonili, že jsou tam vystřihovánky. Tak ať si je užijou :)

Další odpovědi
arygnoc

21. století, Epocha.

Andělé

Před pár lety jsem zaregistrovala dceru do dětského knižního klubu a dva roky jsem měsíčně odebírala balíček,ve kterém byla vždy kniha plus dárek. Nebylo to levné,za ty dva roky to na nějakou kačku vylezlo,ale nelitovali jsme,dcera je všechny četla a její slovní zásoba ve 2.třídě byla suprová.
Mimo to jsem jí kupovala časopis Sluníčko-pro mě nejlepší ze všech dětských,je v něm dodnes nejvíce na rozvíjení motoriky,vystři­hovánky,učení,lo­gika a zábava.
Dnes z finančních důvodů nic neodebírám,syn má Sluníčko po dceři a občas ho koupím.
Sobě už také nekupuju,dříve jsem pravidelně kupovala časopis Katka,byla jsem jím posedlá,moc mě bavilo čtení u kávičky a občas Zahrada-kvůli inspiraci a radám na zahrádku…:-)
A jinak spoustu,spoustu knih 🙂

ten který je

Spark.

hanulka11

Odebírám Marianne bydlení – už několik let jsou tam bezva inspirace , úterní noviny Benešovský deník.
Pravidelně si kupuji Marianne, časopisy o zahradě -
odebírala jsem Epochu , kupujeme spoustu časopisů,Vlastu, Květy, Katku,receptář prima nápadů – prostě je to závislost …no nějak se ty prašulky musí rozkutálet, že jo, jinak z knihovny všechny ty vědecké časopisy si půjčuji,/protože mě to vše moc zajímá/ to už bych to fakt doma neměla kam dávat a nezbyly by nám žádné peníze na nic jiného a navíc je mi líto takové časopisy vyhodit./v těch se dá listovat stále dokola.

dědapetr

Ne,neodebírám­.Půjčuji si od dcery „Květy“.

Deli

Když jsem začala být doma na mateřské, manžel mi k vánocům zaplatil na rok Blesk, protože u nás ve vsi se koupit nedá a já ho ráda čtu. Další rok jsme to ale v rámci úspor zrušili, přeci jen je to dost peněz.

tom004

Mám předplatné časopisu PPK – počítač pro každého.Důvod je jednoduchý.Jeden výtisk,při předplatném,vyjde o 30,– Kč levněji. 🙂

terry

Dtest. Časopis pro spotřebitele. Už pěkných pár let.
Zajímavé a seriozní informace.
Mám předplatné – každý měsíc ve schránce – pohoda + přístup k dalším informacím na webstránkách.

GM

Odebírám Naše kočky, Regeneraci a Medium.

VampGirl

Pravidelně odebírám Svět koní, Přírodu a Enigmu. Líbí se mi taky auta, takže si o nich čas od času taky koupím nějaký časopis. Občas si ráda přečtu i Spark.

jendahun

Několik let jsem odebíral Osobní finance,pak jsem zjistil,že tyto informace nejsou už pro mě – žádné osobní finance už nemám.Odebírám Mobility,protože mobily mám jako koníček a za předplatné mi dali krásný Švýcarský nůž.