Avatar uživatele
Berušinka

Odebíráte?

Dívala jsem se do modré lišty, nebylo tam nic takového – pouze s kuchařkami a s recepty.

Tak se ptám celkově. Odebíráte nějaký časopis (popř. kupujete si ho pravidelně na stánku)? Proč ho zrovna odebíráte? Nebo proč neodebíráte vůbec?

Já, když jsem byla mladší, odebírala několik, ale lezlo to do peněz, tak teď pro změnu žádný =D
Doplňuji:
Děkuji všem za účast v anketce =)

Já jsem si kupovala (něco i odebírala) – Svět psů, Svět koní, Epochu, 21. století, historii, Blesk pro ženy apod. Naštěstí jsem z toho vyrostla, teď tam jsou jen samé reklamy a pořádné články skoro vůbec.

A málem bych zapomněla – odebírala jsem cca rok časopis PŘÍRODA – nádherné fotky a články – jsem jedna z mála, která má doma první 3 výtisky, teď je lidi strašně shání, jak jsem se dozvěděla. Ale to už jsou asi 3 roky zpět.

Momentálně mám koupený pouze časopis ZBRANĚ – ha – to byste do mě neřekli, co =P

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, tom004, dědapetr, anonym, Deli, anonym před 4600 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
baghira

Odebírám páteční noviny ze setrvačnosti a kvůli televiznímu programu, a před nedávnem mě kluci ukecali, že chtějí Sluníčko (snažil jsem se jim vysvětlit, že Sluníčko je pro mrňata, ale žadonili, že jsou tam vystřihovánky. Tak ať si je užijou :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

21. století, Epocha.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Andělé

Před pár lety jsem zaregistrovala dceru do dětského knižního klubu a dva roky jsem měsíčně odebírala balíček,ve kterém byla vždy kniha plus dárek. Nebylo to levné,za ty dva roky to na nějakou kačku vylezlo,ale nelitovali jsme,dcera je všechny četla a její slovní zásoba ve 2.třídě byla suprová.
Mimo to jsem jí kupovala časopis Sluníčko-pro mě nejlepší ze všech dětských,je v něm dodnes nejvíce na rozvíjení motoriky,vystři­hovánky,učení,lo­gika a zábava.
Dnes z finančních důvodů nic neodebírám,syn má Sluníčko po dceři a občas ho koupím.
Sobě už také nekupuju,dříve jsem pravidelně kupovala časopis Katka,byla jsem jím posedlá,moc mě bavilo čtení u kávičky a občas Zahrada-kvůli inspiraci a radám na zahrádku…:-)
A jinak spoustu,spoustu knih 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Spark.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Odebírám Marianne bydlení – už několik let jsou tam bezva inspirace , úterní noviny Benešovský deník.
Pravidelně si kupuji Marianne, časopisy o zahradě -
odebírala jsem Epochu , kupujeme spoustu časopisů,Vlastu, Květy, Katku,receptář prima nápadů – prostě je to závislost …no nějak se ty prašulky musí rozkutálet, že jo, jinak z knihovny všechny ty vědecké časopisy si půjčuji,/protože mě to vše moc zajímá/ to už bych to fakt doma neměla kam dávat a nezbyly by nám žádné peníze na nic jiného a navíc je mi líto takové časopisy vyhodit./v těch se dá listovat stále dokola.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Ne,neodebírám­.Půjčuji si od dcery „Květy“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Když jsem začala být doma na mateřské, manžel mi k vánocům zaplatil na rok Blesk, protože u nás ve vsi se koupit nedá a já ho ráda čtu. Další rok jsme to ale v rámci úspor zrušili, přeci jen je to dost peněz.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Mám předplatné časopisu PPK – počítač pro každého.Důvod je jednoduchý.Jeden výtisk,při předplatném,vyjde o 30,– Kč levněji. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Dtest. Časopis pro spotřebitele. Už pěkných pár let.
Zajímavé a seriozní informace.
Mám předplatné – každý měsíc ve schránce – pohoda + přístup k dalším informacím na webstránkách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Odebírám Naše kočky, Regeneraci a Medium.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VampGirl

Pravidelně odebírám Svět koní, Přírodu a Enigmu. Líbí se mi taky auta, takže si o nich čas od času taky koupím nějaký časopis. Občas si ráda přečtu i Spark.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Několik let jsem odebíral Osobní finance,pak jsem zjistil,že tyto informace nejsou už pro mě – žádné osobní finance už nemám.Odebírám Mobility,protože mobily mám jako koníček a za předplatné mi dali krásný Švýcarský nůž.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek