ODDLUŽENÍ NEBO PŮJČKA

DOBRÝ DEN MŮŽETE NĚKDO PORADIT S ODDLUŽENÍM KONKRÉTNÍ SOLIDNÍ FIRMU NEBO MOŽNOST PŮJČIT SI BEZ REGISTRŮ. NA INTERNETU SE PROBÍRÁJÍ PODVODY TAK MÁM STRACH A RÁDA BYCH ZNALA VAŠE ZKUŠENOSTI CO VÁM POMOHLO NEBO KDO JAKÁ FIRMA.DĚKUJU

Odpovědi
LuciJe

Pokud jste v registru, v podstatě žádná „solidní“ firma Vám nepůjčí. Společnosti nabízející v takových případech půjčky nemusejí být přímo podvodníky, ale vzhledem k vyššímu riziku toho, že poskytnutá půjčka nebude splacena účtují nepřiměřeně vysoké úroky.

Milankren

Zkuste se domluvit se společností http://www.op­timalizator-pujcky.cz/fine­money/